Elazığ Saç Ekimi | Saç Ektirmenin Ağrısız Yolu
Özellikler Neler?
Buradasınız: Anasayfa / Özellikler Neler?
Özellikler Neler?
Bu alanda satış yaptığınız ürününüze ait özellikleri sıralayabilirsiniz
Elazığ saç ekimi
Saç Ekimi Nedir? Saç ekimi, saç dökülmesi sorunu ya da saç kaybı yaşayan kişilerde seyrelme ve kellik sorununa doğal ve kalıcı bir çözüm yoludur. Saç kökünün artık aktif olmadığı, saçsızlığın oluştuğu alanlara sağlıklı saç köklerinin mikro cerrahi yöntemlerle nakledilmesi işlemine saç ekimi adı verilmektedir.
Elazig kaş ekimi
Kaşlar insan yüzünün göz, burun,dudak ve elmacık kemikleri gibi en karakteristik bölümlerinden biridir. Bu bölümler arasındaki uyum ise kişilerin altın oran dediğimiz kusursuz bir görünüme ulaşmalarını sağlayabilmektedir.
Elazig SAFİR FUE SAÇ EKİMİ
SAFİR FUE SAÇ EKİMİ Safir FUE saç ekimi tekniğinde, saç ekiminin yapılacağı bölgedeki kanallar çelik uçlarla değil, gerçek safir cevheri ile açılır. Safir uçlar ekimin yapılacağı bölgede çelikten çok daha küçük, pürüzsüz ve sık mikrokanallar açılmasını sağlar. Kanalların mikro düzeyde açılması doku deformasyonunu en aza indirerek kabuklanmayı azaltır. Böylece uygulama sonrasında saç derisi hızlıca iyileşir ve gözle görülür hiçbir iz kalmaz.
Elazig Prp tedavisi
PRP ya da trombosit bakımından zengin plazma tedavisi, kişinin kendisinden alınan kanın çeşitli işlemlerden geçirilerek vücutta tedavisi planlanan dokulara enjeksiyonu şeklinde uygulanan tedavi yöntemidir. Saç dökülmesi ve cilt gençleştirme gibi estetik sorunlara yönelik yapılabileceği gibi yaralı tendonların, bağların, kasların ve eklemlerin iyileşmesini hızlandırmak için de kullanır.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın